ÜRETİM

Hep daha ileriyi hayal ediyor, üretimi daha üst seviyelere çıkarmanın hedeflerini koyuyoruz.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

BEBE GRUBU

0-2 Yaş Bebe Grubu
( Yeni Doğan Grubu )
2-4 Yaş Bebe Grubu
4-6 Yaş Bebe Grubu

ÇOCUK GRUBU

7-14 Yaş Çocuk Grubu
Örme çocuk tekstili
için tüm ürünleri
yapacak makine ve
parkurumuz bulunuyor.

KADIN GRUBU

Kadın grubu ürün
çeşitliliği ile servis veriyoruz.

HAMİLE GİYİM

Hamile kadınların hayatlarını
kolaylaştıran hamile kıyafetlerini
büyük bir özgüvenle yıllardır
üretmeye devam ediyoruz.

TALEP

Hayal edilen örme grubu koleksiyonu yada bebek ürünleri koleksiyonu için sizden gelen talep doğrultusunda ilk hazırlıkları başlatıyoruz.

KUMAŞ

Arzulanan yeni koleksiyon için tercih ettiğiniz kumaş tipi örneğini hızlıca tedarik ediyor ve kontrolleri tamamladıktan sonra numune çalışması yapıyoruz. Başarı ile tamamlanan testlerden ve onayı alınan numuneden sonra kumaş alımını gerçekleştiriyoruz.

AKSESUAR

Bebek tekstil koleksiyonunuzdaki ürün çeşitliliğiniz ve tasarımlarınıza göre; düğme, çıtçıt ve fermuar gibi ürün aksesuarlarını sadece güvenilir tedarikçiler ile çalışarak temin ediyoruz.

ÖRGÜ

Örgü makine çeşitliliğimiz ve fabrika kapasitemiz sayesinde örme grubu ürünlerinin tamamımı üretebiliyor ve parkurlarımızı müşteri tipine göre bile ayarlayabiliyoruz.. Ayrı bir katta bulunan Organik Ürün Üretim bandımız ile ürünlerin temas etme olasılığını bile ortadan kaldırıyor. Müşterilerimize hızlı servis verebiliyoruz. Numune dikim alanımız ise ayrı bir oda ve bağımsız şekilde çalışıyor ve müşterilerin vakit kaybı yaşaması önleniyor.

MODELLEME

Hayal edilen bebek koleksiyonunu yazılım programları ile önce dijital hale getiriyor, kumaş kesimi için kalıpları en modern yöntemler ile oluşturuyoruz.

PLANLAMA

Dikim öncesi hazırlık olarak adlandırabileceğimiz bu bölümde hem nakış – baskıya gidecek ürünlerin programı hazırlanıyor hem de önceden belirlenmiş olan aksesuarların temini gerçekleşiyor.

KESİM

Normal şartlarda manuel olarak çizilen pastal masaları ve yine manuel olarak yapılan kesimler bulunuyor. Bu aşamada yaşanan zaman kaybı dışında önemli bir faktör olan kumaş kayıplarının net bir önlemi bulunmuyor. Arma Tekstil olarak yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlar sayesinde hem pastal çizimi hem de kesimleri otomasyon sistemi ile yürütüyor. Müşterilerimiz kayıplarını mümkün olduğunca düşürmeyi hedefliyoruz.

NAKIŞ – BASKI

Arzulanan logo ve desenler için planlanmış olan kumaş parçalarını lazerli kesim teknolojisinin de dahil olduğu nakış makineleri ile işleyebiliyoruz. Ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda desen tasarımı ve sunumu yapıyoruz.

DİKİM

Aksesuardan kumaşa ve baskı-nakışlara kadar tüm kontrollerden geçildikten sonra seri üretim için hazırız. Makine çeşitliliği ve parkur standartlarımız ile her tip örme grubu ürününü verimli şekilde üretebiliyoruz.

KALİTE KONTROL

Konfeksiyon sonrası ürünlerin tek tek incelenmesi, varsa defo-hatalı ürünlerin sistemden çekilmesini sağlıyor ve paketleme bölümüne bu şekilde teslim ediyoruz.

PAKETLEME

Bebek ürünleri koleksiyonunda istemiş olduğunuz aksesuarlar ürünlerin üzerine takılıyor ve arzulanan şekilde ürünler paketleniyor.

LOJİSTİK

Sevkiyatı müşteri talebi doğrultusunda nereye nasıl yapılacağını planlıyoruz.

Bebek tekstil ürünlerinde önce bebeğin kıyafeti ile arasındaki güvene önem veriyoruz. Bunun için yıllardır aldığımız sertifikalar ile tüm tedarikçilerimizin de onaydan geçmesini sağlıyoruz. Daha sonra bebeklerimizin giydiği kıyafetler içinde rahat etmesi ve tasarımsal zenginlik geliyor.

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM

Kendi markanız ve kendi tasarımlarınız ile bebek tekstil ürünleri koleksiyonuna sahip olmanız mümkün. Özelleştirme imkanlarımızda üst sınır yok, arzuladığınız her detayı resmedebiliriz. Bizimle hemen iletişime geçin ve hayalinizdeki bebek tekstil markasına sahip olun.

NUMUNE SERVİSİ

Üretimden sonra yaşanabilecek tüm problemleri önceden test ediyor ve hızlı numune servisimiz ile müşterilerimizin hayal gücünü netleştiriyoruz.

ÜRETİM

Organik üretim için ayrı, düşük adet üretim için ayrı ve seri üretim için sahip olduğumuz ayrı bant sistemleri sayesinde müşteri ihtiyaçlarına göre servis imkanlarına sahibiz.

TERMİN

Koleksiyon planlama aşaması bittikten sonra yaklaşık olarak 4-8 hafta içerisinde siparişinizi teslim ediyoruz.