HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın süredir Arma Tekstil olarak bütün örme grubu tekstil ürünlerini üretebiliyoruz.

HAKKIMIZDA

20 yılı aşkın süredir Arma Tekstil olarak bütün örme grubu tekstil ürünlerini üretebiliyor. Bütün aşamaları sertifikalı ve kontrol mekanizmalı olarak tamamlıyor. Müşterilerimizin tüm taleplerine cevap verebiliyoruz. Sahip olduğumuz müşteriler ile uzun vadeli çalışıyor ve GÜVEN politikamızdan asla ödün vermiyoruz.

 

MİSYON

Bebek tekstil ürünlerini en güvenilir şekilde üretmek ve çıktığımız yolda hem iş ortaklarımız hem de müşterilerimiz ile aynı güven duygusunu paylaşmak.

 

VİZYON

Sahip olduğumuz üretim değerlerini arttırarak; hem çalışanlarımız, hem çevre bilincimiz, hem de müşterilerimiz ile sürdürülebilir ilişkileri daha üst seviyelere çıkararak Avrupa ve Amerika pazarındaki bebek tekstil ürünleri ve örme grubu tekstil ürünleri üretiminde 1 numaralı üretici olmak.

 

ŞİRKET POLİTİKASI

Güçlü çalışkan ve her zaman hedefleri olan bir firmayız. Büyürken sahip olduğumuz değerleri kaybetmemenin öneminin farkındayız. Çevreye ve tüm insanlara aynı saygıyı göstermek. Verimli çalışmanın bilinci ile büyümek.

 

ÇEVRE DUYARLILIK VE
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Üretici olarak ilk sorumluluğumuz çevremize olan duyarlılığımız. Duyarlı olmanın yetmediği ekosistemimiz için anahtar kelime sürdürülebilir olmak. Bizlerde bu kapsamda firma içi yaşam şeklimizi buna göre tasarladık. Firma dışı aktiviteler ile de var olan bilinci yükseltme hayalimiz bulunuyor.

 

İŞ GÜVENLİĞİ

Bütün çalışanlarımızın yasal güvencelerini sağlamak dışında iş yerinde oluşabilecek kazalara karşı da hem önlemlerimizi dört dörtlük olacak şekilde alıyor, hem de haklarını savunuyoruz. Önce İş Güvenliği!